דף הבית דילים יומיים און ליין מאמרים פוטר פרסם כאן
banner
       
 
               

 

טיפולי ספא סיניים- המיטב של הרפואה מהמזרח הרחוק הגיע לישראל

טיפולי ספא שלאחרונה החלו לתפוס פופולאריות רבה ישראל הם טיפולי ספא סיניים. טיפולי ספא סיניים הם טיפולי ספא המבוססים על העקרונות העמוקים ביותר של התרבות הסינית הדוגלים בחיבור הטבעי של האדם לאדמה, החיבור של האדם לעצמו והרפואה באמצעים טבעיים בלבד ולא כימיקלים. פן חשוב מאוד ברפואה הסיינת הוא שזאת מתמקדת גם בבריאות המנטאלית של האדם ולא רק בבריאות הפיזית שלו. היבט זה עושה רושם כי נשכח מהרפואה המערבית שעדיין כושלת להבין את החשיבות של הבריאות המנטאלית והשפעה על הבריאות הפיזית. מדובר בגישה ההוליסטית של הסינים ההופכים את הטיפולים שלהם לכה מוצלחים ופופולארים כשבמקום הראשון עומדים טיפולי ספא סיניים שונים. טיפולי ספא סיניים אלה מתבצעים לרוב בליווי של שמנים ארומטיים מופלאים היוצרים אווירה נינוחה ומרפה לטיפול המפנק.

כיצד תרבות המזרח הרחוק משפיעה על אותם טיפולי ספא סיניים ?

כעת כשאנו יודעים יותר על הנושא הפופואלרי של טיפולי ספא סיניים הגיע הזמן לענות על השאלה כיצד תרבות המזרח הרחוק משפיעה על אותם טיפולי ספא סיניים ? התשובה לשאלה זו היא שאותם טיפולי ספא סיניים מושפעים באופן ישיר ומובהק מהתרבות הסינית. המאפיינים ההוליסטים של התרבות הסינית משתלבים בטיפולים אלה ובאופן העמוק ביותר. מוסיקה רגועה, שמנים ארומטיים וידיים מיומנות המשחררות את גוף הדואב הפכו למתכון בטוח להצלחה של עיסוי. טיפולי ספא סיניים הם טיפולי ספא שכאלה והצרכן הישראלי מצביע ברגליים ופוקד ללא הרף את מכוני הספא השונים כדי להיות מטופל באותם טיפולי ספא סיניים.

מהו המחיר הממוצע של אותם טיפולי ספא סיניים בישראל?

שלא כמו בסין, המחיר הממוצע של אותם טיפולי ספא סיניים בישראל אינו נמוך. מדובר על מחיר הנע בין 100-300 ש"ח לשעה, תלוי כמובן היכן מבצעים את הטיפול.