דף הבית דילים יומיים און ליין מאמרים פוטר פרסם כאן
banner
       
 
               

 

המאפיינים הייחודים של טיפולי שיאצו- מסע לתוך התרבות הסינית

בבואו של הצרכן לקבל טיפולי שיאצו הוא תמיד ישראל עצמו- מהם המאפיינים הייחודיים של טיפולי שיאצו? מה הופך את אותם טיפולי שיאצו לכל כך מיוחדים וייחודיים באקלים הישראלי? אכן שאלות מעניינות שצריכות לקבל תשובות וזאת כדי שנוכל להבין טוב יותר ולעומק את טיפולי שיאצו אלה. למטרה זו התגייסנו אנו בכתבה זו. נצא לחקור את אותם טיפולי שיאצו לעומק ולהבין מאין באו, מדוע באו, מהם המאפיינים הייחודיים שלהם ומהם המגרעות שלהם, במידה וקיימות. יש לציין גם שישנם היבטים נסתרים ולא מובנים באותם טיפולי שיאצו ובשל כך חשוב לזכור שלא כל העניין של טיפולי שיאצו אפשר לחשוף לגמרי.

ממה בנויים טיפולי שיאצו והאם קיימים טיפולי שיאצו שונים או שמתבצעים בגרסאות שונות?

טיפולי שיאצו הינם טיפולים ייחודיים למדי, גם אם בוחנים אותם בהקשר של טיפולים אלטרנטיביים אחרים המגיעים מהתרבות הסינית, בשל כך עולה השאלה ממה בנויים טיפולי שיאצו והאם קיימים טיפולי שיאצו שונים או שמתבצעים בגרסאות שונות? התשובה לשאלה זו היא שאותם טיפולי שיאצו בנויים קודם כל מאבחון מדויק של הבעיה ממנה סובל המטופל. האבחנה אינה מתבצעת על ידי אמצעים רפואיים אלא על ידי סרייה של שאלות ותשובות מצדו של המטפל. לאחר מכן עוברים לטיפול עצמו שקיימות כמה וכמה גרסאות שונות שלו שהתפתחו במחוזות שונים בסין. 

מהם המאפיינים של התרבות הסינית הקיימים בתוך טיפולי שיאצו?

לאחר שסקרנו את המאפיינים השונים של טיפולי שיאצו והראנו שהבסיס הוא בסיס סיני עולה השאלה מהם המאפיינים של התרבות הסינית הקיימים בתוך טיפולי שיאצו? התשובה לשאלה היא הרוחניות והמיסטיות שהינם חלק בלתי ניתן להפרדה מטיפולי השיאצו והתרבות הסינית כולה.